Nejčastější dotazy

Jak dlouho kurzy trvají?

Obvykle kolem 4 hodin. Nikam nechvátáme, až uvaříme, tak uvaříme.

Musím umět vařit?

Nemusíte, na kurzech se naučí vařit úplný začátečník a nové znalosti získá i ostřílený kuchtík.

Jak lze kurz zakoupit?

Po rozkliknutí vybraného kurzu sjedete na stránce zcela dolů, kde zvolíte počet míst a vyplníte potřebné údaje. Následně vám automaticky přijde do emailu potvrzení.

Kolik nás na kurzu bude?

Kurzu se může zúčastnit minimálně 8 a maximálně 12 osob.

Co si mám přinést s sebou?

S sebou si stačí přinést dobrou náladu, o vše ostatní se postaráme my. Pokud vlastníte dárkový poukaz, je potřeba ho předat při příchodu na kurz.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

V ceně kurzu jsou zahrnuty suroviny na přípravu veškerých jídel z menu, zapůjčení zástěr, pracovních pomůcek, následný úklid a volná konzumace piva, vína a nealkoholických nápojů.

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku si každý utvoří dvojici, ve které bude po celou dobu trvání kurzu pracovat. Tato dvojice dostane přidělené pracoviště, suroviny a pracovní pomůcky. Každý dostane skripta s recepty a popisem každého jídla z připravovaného menu. Jednotlivé pokrmy si ve dvojici sami připravíte a k ruce Vám bude šéfkuchař a lektor, kteří Vám budou s vařením pomáhat. Mezi tím, co budete Vámi připravené dobroty konzumovat, Vám naši pomocníci připraví pracoviště na přípravu dalšího chodu. Po odvaření celého menu je možnost společně posedět a spolu s kuchaři poklábosit nejen o vaření u sklenky dobrého vína.

Je možné udělat kurz na míru?

Ano, rádi Vám sestavíme kurz podle Vašeho přání, cena a program se odvíjí podle domluvy. Kurzy je možné připravit pro 2-24 osob, více v záložce Individuální kurzy.

Lze u Vás udělat teambuilding?

Ano, pořádání teambuildingových akcí je jedna z našich specialit. Akci Vám připravíme na míru podle Vašich požadavků. Maximální počet účastníků je 24. Na Vaši akci připravíme menu vtipnou formou, včetně soutěží, občerstvení a pití. Délka a cena takové akce záleží na domluvě a požadavcích na dané menu a jeho formu.

Kde kurzy probíhají?

Kurzy probíhají v nově zrekonstruovaných prostorách rodinného domu v klidné čtvrti s krásnou zahradou v rytmu domácí pohody. Přesnou adresu naší školy naleznete v záložce Kontakty.

Mohu zakoupit dárkový poukaz?

Ano, dárkový poukaz můžete zakoupit vyplněním formuláře v záložce Kurzy vaření – dárkové poukazy.

Co když nebudu moct přijít na objednaný kurz?

Účast na kurzu lze zrušit vždy do 5ti dnů před začátkem kurzu a bezplatně zarezervovat jiný, vypsaný, termín.

Platnost dárkových poukazů

Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců od data vydání. Kurz je nutné v této době absolvovat. Další prodloužení poukazu je možné za poplatek.

     
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.